Ministerul Mediului
Agenția Națională pentru Protecția Mediului
APM Sibiu
Acasa
Despre noi
Evenimente
Legislatie
Proiecte
Contact
Date
Harti
Judete
Achizitii publice si contracte
Everything
This Organization
Domenii
Biodiversitate
Reglementari
Schimbari climatice
Substante si produse chimice periculoase
Sol, Subsol
Emisii industriale
Radioactivitate
Biosecuritate
Calitatea aerului
Zgomot ambiant
Deseuri
Dezvoltare durabila
Instrumente ale performantei de mediu
Laboratoare Nationale de Referinta
Managementul riscului - SEVESO
Comunicare
Informatii privind mediul
Raport privind starea mediului in Romania
Reglementari
Avizul de mediu
Cadru legislativ
Anunturi publice
Documentatii procedura SEA si EA
Drafturi acte reglementare
Decizii etapa de incadrare
Avize de mediu
Avize Natura 2000
Acordul de mediu
Cadru legislativ
Anunturi publice
Documentatii procedura EIA si EA
Drafturi acte reglementare
Decizii etapa de incadrare
Acorduri de mediu
Avize Natura 2000
Revizuire acte de reglementare
Transfer acte de reglementare
Notificare, suspendare si anulare acord de mediu
Decizie respingere solicitari
Autorizatia de mediu
Cadru legislativ
Anunturi publice
Documentatii procedura autorizare
Decizia de emitere a autorizaţiei de mediu
Drafturi autorizatii de mediu
Autorizatii de mediu
Revizuirea autorizatiei de mediu
Transferul autorizatiei de mediu
Notificare, suspendare si anularea autorizatiei de mediu
Decizie respingere solicitari
Autorizatia integrata de mediu
Cadru legislativ
Anunturi publice
Documentaţii procedura autorizare
Drafturi autorizatii integrate
Autorizatii integrate de mediu
Revizuirea Autorizatiei integrate de mediu
Transfer autorizatie integrata de mediu
Notificare, suspendare şi anulare autorizaţie integrată de mediu
Decizie respingere solicitari
Obligatiile de mediu
Back
DECIZII SEA 2019
01 MOCOFAN IOAN
02 SC AMBRAS TOP SRL UP XI Cartisoara
03 OS VALEA CIBINULUI SALISTE Apoldu de Jos
04 OS VALEA CIBINULUI SALISTE
05 DIRECTIA SILVICA SIBIU OS Medias
06 SC FLUX EXPERT SRL
07 DANCIU IONUT FLORIN
08 MARIAN GHEORGHE
09 MANDRU CRISTIAN
10 MIRON ADRIAN LUCIAN
11 COMUNA CHIRPAR UP XVI Chirpar
12 SC ALDA BUILDING SRL
13 SC AMBRAS TOP SRL AMENAJAMENT AGNITA UP XIV
14 SC AMBRAS TOP SRL AMENAJAMENT SILVIC UP XV AGNITA
15 SC AMBRAS TOP SRL AMENAJAMENT SILVIC UP XVII Merghindeal
16 SC PROJECT RESIDENCE VAS SRL
17 SC CLP CONSTRUCT INVESTMENTS SRL
18 ORASUL MIERCUREA SIBIULUI - Amenajamentul Pastoral Miercurea Sibiului
19 VECERZAN TIBERIU
20 PATRASCU CRISTIAN GHEORGHE
21 RAHAIAN DUMITRU
22 ION NICOLAE MIREL
23 SC STIL TRANS MED SRL
24 PRIMARIA CISNADIE
25 BUCUR BOGDAN ANDREI
26 DIRECTIA SILVICA SIBIU Amenajament
27 COMUNA POPLACA
28 SC WETO TRANS SRL
29 PRIMARIA MIERCUREA SIBIULUI
30 NEACSU IRINA
31 SC LIDL ROMANIA SRL
32 SC AMBRAS TOP SRL Amenajament UP X Carta
33 SC SUNTECAN CAPITAL HOLDING SRL
34 SC LIDL ROMANIA SCS
35 SC AMBRAS TOP Amenajament silvic UP XIX Mihaileni
36 ALBU GRIGORIE BUCUR
37 SC SIEBENBURGHISCHES NUGAT SRL
38 SC GGL COM SRL
39 SC CASAGRANDE SRL
40 DANCANET HANZU RAZVAN STEFAN
41 SABAU BOGDAN NICOLAE
42 POPA GEORGE RAZVAN
43 SC HAUSERBAU IN ROTH SRL
44 OPRICA ANDREI
45 IOVI COSTEL
46 PRIMARIA VURPAR
47 CROCE CRISTIAN OVIDIU
48 TOMA ROXANA MARIA
49 SC GREENKO SOLUTIONS RO SRL
50 SC AMBRAS TOP Amenajament silvic - UP VIII Agnita
51 PAROHIA TURNISOR I
52 GROZA NONA
53 SC LENROC CONSTRUCT SRL
54 DIACONU NICOLETA LAVINIA
55 MUNTEAN FIRUTA
56 LUCIA ROTAR
57 SCHULLER CRISTIAN
58 BORDEAN RADU DUMITRU
59 VANGA LIVIU CIPRIAN
60 SC RUBIN DEVELOPMENT SRL
61 VESTEMEAN IOANA LUCIA
62 SC INTERCORA PROPERTY SRL
63 SC EXPERT CONSTRUCT INVESTMENTS SRL
64 VESTEMEAN IOAN OVIDIU
65 MATEI CRISTIAN
66 HUCULECI ILIEANA
67 BARSAN IRIS
68 NICOARA ANCA
69 CRACIUN CLAUDIU
70 VLADUTIU FELICIA
71 BOICU LILIANA
72 SC NICO TRANS SRL
73 COMUNA SADU-Amenajament Pastoral Partea 1-pasunile comunei Sadu
74 RADUTIU SORIN
75 BOGDAN BALOSAN
76 SC RAZ IMOB MOL SRL
77 MURAR IOAN
78 SC BSD CONSTRUCTION SRL
79 BARLEA VERGIL
80 DAVID STELUTA
81 CONSILIUL JUDETEAN SIBIU - PJGD
82 COMUNA BLAJEL PUG
83 ICLEANU DOREL
84 SC HODECOL SRL
85 MITU MARIA
86 URZICA BOGDAN
87 ORASUL AVRIG
88 MUSA LAURA
89 TEPPNER FLORIAN STEPHAN
90 SC FLARO PROD SA
91 PRIMARIA ORASULUI CISNADIE
92 RUSU VASILE
93 METES MARIUS
94 ILIUT PARASCHIVA
95 SC OPTIMA REAL ESTATE INVESTMENT SRL
96 SC ISPARBO PROD SRL
97 SC WK GROUP SRL
98 SC ZAC MANAGEMENT SERVICES SRL- ptr. SC MOARA CIBIN SA
99 PRIMARIA MEDIAS
100 SC ALLYRENT SRL
101 SC SIEC SRL
102 BAROTA RADU
103 BARSU ADRIAN
104 MARUSANICI MIHAELA
105 ROSIANU NICOLAE
106 HELMUT PAUL NIEDERMAIER
107 BARLEA CORNEL
108 BARLEA CLAUDIU - DUMITRU
109 ARHIEPISCOPIA ORTODOXA ROMANA SIBIU
110 NATOTEA AXENTE MARIAN
111 SC NEUE BAHNHOF SRL
112 SC DENNISON ENERGY SRL
113 PAROHIA ORTODOXA SALISTE Amenajament
114 COMUNA RACOVITA
By APM Sibiu
22/05/2020
25/05/2020
© Agenția Națională pentru Protecția Mediului 2013. Toate drepturile rezervate.